Závody, tréninky, parkury

V této sekci bychom rádi představili naše úspěchy na parkukerch agi závodů, ale i tipy na hezké parkury a nebo na to, co se nám na našich trénincích podařilo.

_________________________________________________________________________________________________________________________

2016

Mistrovství světa v agility 2016

Zaragoza - Španělsko

Zde je odkaz na oficiální stránky mistrovství, kde se dovíte spoustu zajímavých věcí a také můžete mistrovství sledovat on-line

 

NYMBURK CUP - 28.5.2016
 
V sobotu 28.5.2016 opět Dana se Samíkem zabojovali a na agility zkouškách Nymburk Cup splnili další zkoušku SA2 a získali druhé místo čistým během,s krásným odložením a jen minimální ztrátou na první místo. Takže jízda tohoto týmu za postupem do elitní trojkové skupiny pokračuje.
Moc gratulujeme
Zde je odkaz na video
 
Ani Lenka s Meggie se nenechaly zahanbit. Sice z toho tentokrát nebyla bedna, ale bramborová medaile, tedy čtvrté místo v jednom z běhů - čistě. I jim patří velká gratulace.

15.5.2016 - Pňovské dvojzkoušky

A je tu další úspěch Lenky a Meggie. Vyběhaly si v Pňově na zkouškách dalším čistým během druhé místo a tím také další splněnou zkoušku ve své kategorii. A aby to nebylo málo, v druhém běhu získali ještě další místo na bedně a to třetí - moc gratulujeme.

 

30.4.2016 - Agility dvojzkoušky "Čarodějnický rej" v Ratenicích - 

Dana Kafková a Sam získali druhé místo v jedné ze zkoušek SA2 a to čistým během na hodnocení výborná, čímž si splnili první zkoušku ve své kategorii. Gratulujeme. 

Agility závody " O kutnohorský groš " - 10.4.2016


10. dubna se Lenka Jarkulišová s Meggie a Dana Kafková se Samem účastnili agility závodů O Kutnohorský groš, kde Meggie skončila na krásném 2. místě ve zkoušce SA2 , sice s jednou chybičkou, takže na splnění zkoušky to nebylo, ale i tak krásný výsledek. Samovi se taky nevedlo špatně, ale na medaili to bohužel tentokrát nebylo.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

2. Pňovské dvojzkoušky - 17.10.2015

 

Lenka a Meggie pokračují ve své úspěšné agiliťácké jízdě. V sobotu 17.10. se zúčastnily dvojzkoušek v Pňově, kde na parkurech Katky Lerlové získaly hned dvě medaile v kategorii SA2.

V první zkoušce obsadily třetí místo se dvěma chybami, ale s nejrychlejším časem. V druhé zkoušce obsadily druhé místo s čistým během a tím si holky splnily již druhou zkoušku v kategorii SA2. Oběma moc gratulujem a přejeme další úspěšné starty.

_______________________________________________________________________________________________

Intenzivní trénink s Irenou Kochovou v Kutné Hoře 4.10.2015

V neděli se někteří naši členové účastnili v Kutné Hoře intenzivního tréninku agility s Irenou Kochovou. Pro některé z nich to byla úplně nová zkušenost, pro zkušenější týmy opakování a procvičování trénovaných prvků jinými technikami a způsoby.  Trénink se určitě díky zkušenosti a vstřícnosti Irči Kochové vydařil na jedničku. Jak se dařilo je vidět na fotkách Katky Vavruškové zde

____________________________________________________________________________________________________-___

14.9.2015


Uplynulý víkend se byl opravdu nabitý akcemi. 
V sobotu se Dana se Samíkem a Lenka s Meggie zůčastnily agility závodů v Kácově a Lenka s Meggie si vyběhaly svou první dvojkovou zkoušku - moc gratulujeme.


________________________________________________________________________________

Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015 - 9.5.2015

 

I přes dnešní aprílové počasí (nejdříve jsme sušili všechno oblečení a nyní léčíme spáleniny od sluníčka ) jsme si užili skvělý den na agility závodech Jarní Sirius 2015 v Opatovicích nad Labem.
V prvním běhu - jumpingu - jsme vybojovali krásné 8. (Lenka s Maggie) a 9. místo (Dana se Samem), vždy s jednou shozenou laťkou. Další agility parkur byl bohužel plný záludností, se kterými jsme si v tu chvíli neporadili, tudíž se oba týmy diskvalifikovaly.
Ale bez medaile jsme se domů také nevrátili.. Samík ve dvojkové zkoušce vybojoval 2. místo, tudíž mu už na poličce visí stříbrná medaile. A na Maggie medaile čeká příště.. Třeba za 14 dní v Nymburce. 

__________________________________________________________________________________________________________________________

 

31.8.2014 - Nymburk předškolní dvojzkoušky II

Zúčastnily se Lenka s Meggie - byly to jejich první závody a Dana se Samíkem. Rozhodčím byl a parkury stavěl Petr Rybář.

Podle slov závodnic, parkury byly pro jedničky celkem snadné, bez záludností a běhavé. Jednou se slalomem  a bez houpačky a podruhé s hupačkou a bez slalomu.

Lenka s Meggie zazářily a v prvním běhu zvítězily s během bez chyby a v nejrychlejším čase a v druhém skončily na šestém místě s jednou chybou na houpačce ale v druhém nejrychlejším čase. Jejich závodní začátek se opravdu vydařil a splnily hned dvě jedničkové zkoušky na výborně.

Dana se Samíkem se také snažili, ale bohužel Samíka opět zradil jeho nos, na parkůru se začuchal a byla z toho 2x diskvalifikace. Dalším problémem je pro Samíka odložení na startu, ale týká se to jen závodů a na tom musejí s paničkou ještě zapracovat a pak se úspěchy určitě dostaví.

Tady se můžete podívat na videa z běhů Lenky a Meggie zkouška 1 a zkouška  2