Akce 2017

Noseworkové zkoušky - Mělice 30.5.2017

V úterý 30.5.17 se několik týmů z Primavery zúčastnilo NW zkoušek u mělických rybníků. Nakonec se zadařilo Lucce a Edymu, kteří složili zk. NW-Wz a Lence a Tobimu - NW-Nz. Zkoušky byly náročné vzhledem k počasí, protože některým týmům hledání zkomplikovla bouřka, déšť a nakonec i tma. Všem úspěšným zkouškařům gratulujeme.

_____________________________________________________________________________________________

 

Druhý květnový svátek někteří z nás využili k účasti na již 6. ročníku dogtrekingu Okolo Kutné Hory. Nejsme trekoví závodníci a tak jsme to celé pojali vycházkově, počasí vyšlo krásně, trasa byla zase trošku jiná a báječně jsme si to užili. Pár fotek z toho, co jsme cestou viděli a jak jsme čekali na vyhlášení zde

Seminář s Kristýnou

V neděli proběhl na na našem cvičišti seminář Klikrtrénink, shaping a motivace s Kristýnou Dostálkovou. Sešlo se 8 cvičících týmů. Většina psů byla z věkové kategorie dorostenců, takže téma semináře bylo pro ně jako dělané. Věřime, že všichni si odnesli velmi cenné informace, které také v praktické části semináře měli možnost vyzkoušet - a všichni byli moc šikovní.

Více fotografií zde

07.5.2017

První květnový svátek jsme tradičně využili ke společné procházce. Tentokrát v okolí Hraběšína a Chedrbí. Trasa byla jednoduchá-kočárková, ale s krásnými výhledy do okolí a celou procházku jsme ukončili v tábořišti u Chedrbí opékáním buřtů, zajištěni super servisem Janglových. Byla to opět mimořádně vyvedená akce. Zde se podvejte na fotky.

2.1.2017

 
 
30.12. jsme si vyrazili jako každoročně na procházku na Tisí skálu. Počasí vyšlo na jedničku, občerstvení a "pokec" na ranči Dalu jako vždy super.  Pár fotek od Dany Pospíšilové zde
Moc děkuju všem za dárek.